Канівський маслосирзавод

Канівський маслосирзавод побудований в 1971 році.
Завод знаходиться в екологічно чистому регіоні - Черкаська область, місто Канів. Історія заводу налічує більше 45-ти років. Завод випускає тверді сири, сухі молокопродукти (знежирене молоко, незбиране молоко), масло солодковершкове, сироватку.

Головна гордість заводу - це тверді сичужні сири. Сучасне обладнання, чітке дотримання технології виробництва і використання виключно високоякісної сировини - головні переваги виробництва, покладені в основу високої якості сиру.

Для виробництва сирів, виробничі лінії обладнані за останнім словом техніки і вважаються одними з кращих в Україні. Модернізація обладнання пройшла в 2005-2006 рр. і склала 7,6 млн. USD. На лініях встановлено обладнання всесвітньо відомих постачальників, зокрема, Siemens, Obran, Sealed Air, Alfa Laval. Завод повністю автоматизований, всі ключові показники вимірюються і відстежуються в онлайн-режимі.

На заводі впроваджені системи контролю якості виробничої продукції, які сертифіковані міжнародними сертифікатами ISO і HACCP.

Установка нових ліній дозволила збільшити також і потужність виробництва до 650 тонн сиру в день. Сучасна лінія упаковки - виробляти 18 тонн фасованої продукції в день.

Основні активи компанії - її торгові марки: впізнавана торгова марка з багатою історією - «КЛУБ СИРУ», під якою виробляються унікальні за смаком і рецептурами сири в різних цінових сегментах, а також молода торгова марка «КАНІВ 1971», яка набирає популярність завдяки високій якості традиційних сортів сиру і доступною ціною.

Мережа дистриб'юторів компанії охоплює всю Україну, а також ведеться успішна співпраця з національними і міжнародними мережами роздрібних продажів - АТБ, Ашан, Сільпо, Метро, ​​Новус, Фуршет, Фора, Еко-маркет, Варус та ін.

ІСТОРІЯ