Сир як спосіб життя

«Смак панує над нами. І що б ми не говорили про традиції виробництва сиру, точних рецептурах, способах витримки - все це перекривається тільки тими смаковими відчуттями, які здатний подарувати нам той чи інший сир».
Олег Волошин
Генеральний директор
ТОВ «КЛУБ СИРУ»

Як справжній супутник світової цивілізації, в багатьох країнах сир став частиною способу життя, як домашньої, так і публічної. Він продовжує своє світове турне, пзанурюючи коріння навіть там, де був колись випадковим гостем. Якщо у Франції, Голландії, Італії, Швейцарії, Великобританії культура сиру вже налічує кілька століть, то приємною прикметою наших днів стала поява сирного розмаїття в країнах Східної Європи. Безумовно, це стосується, перш за все, України - країні, де сучасне сироваріння демонструє позитивну динаміку розвитку одночасно з бурхливим зростанням культури споживання сиру.

«КЛУБ СИРУ» - перший преміальний український бренд. Пройшовши свій шлях на ринку в 10 років, він вже став справжнім українським майстром та експертом в області створення сиру. «КЛУБ СИРУ» вміло поєднує світові традиції сироваріння та сучасні технології виробництва.

За роки свого розвитку «КЛУБ СИРУ» значно досяг успіху в створенні унікальних, нетрадиційних для вітчизняного ринку сортів, які можуть порадувати своїм смаком не тільки всіх шанувальників сиру, але і здивувати гастрономічних ерудитів і подарувати задоволення справжнім гурманам.