grunvald
neapolitanskiy

Тендери

Тендери

1.

Шановні Партнери!

 Тендерний Комітет Сирного Бізнесу пропонує Вам взяти участь в електронних закупівлях для потреб ТОВ «Клуб Сиру» та ПрАТ «Дубномолоко». 

 

 
2.

МІШКИ ПОЛІЕТИЛЕНОВІ

 

Шановні Партнери!

 

Тендерний Комітет Сирного Бізнесу пропонує Вам взяти участь в тендері на закупівлю мішків поліетиленових  для потреб ТОВ «Клуб Сиру» та ПрАТ «Дубномолоко».

Тендерна процедура: відкриті торги із зменшенням ціни та попередньою кваліфікацією.

Просимо у відповідь надіслати заповнені форми документів (пропозицію, кваліфікаційні критерії та інше) у строк до 26.01.18р. на поштову та електронну адресу (tender@cheeseclub.ua) ТОВ "Клуб Сиру".

 

Додаткова інформація в доданих файлах.

3.

КАЛЬЦІЙ ХЛОРИСТИЙ

 

Шановні партнери!

 

Повідомляємо, що «14» грудня 2017 року було проведено засідання тендерного комітету Сирного бізнесу» щодо порівняння, оцінки тендерних пропозицій та вибору переможця на закупівлю кальцію хлористого для потреб ТОВ «КЛУБ СИРУ» та ПАТ «Дубномолоко».

 

За результатами оцінки та порівняння тендерних пропозицій переможцем тендеру на закупівлю кальцію хлористого визнаноТOВ «Галеан» ЛТД.

 

Висловлюємо вдячність за участь у тендері.

 

4.

ТЕСТИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ АНТИБІОТИКІВ У МОЛОЧНІЙ СИРОВИНІ І МОЛОЧНИХ ПРОДУКТАХ.

 

Шановні Партнери!

 

Тендерний Комітет Сирного Бізнесу пропонує Вам взяти участь в тендері на закупівлю тестів для визначення антибіотиків у молочній сировині та молочних продуктах.

Тендерна процедура: відкриті торги із зменшенням ціни.

Просимо у відповідь надіслати заповнені форми документів (пропозицію, кваліфікаційні критерії та інше) у строк до 18.01.18р. на поштову та електронну адресу (tender@cheeseclub.ua) ТОВ "Клуб Сиру".

 

Додаткова інформація в доданих файлах.

5.

ГОРІХИ ВОЛОСЬКІ

 

Шановні Партнери!

 

 

Повідомляємо, що «14» грудня 2017 року було проведено засідання тендерного комітету Сирного бізнесу щодо порівняння, оцінки тендерних пропозицій та вибору переможця на закупівлю горіхів волоських для потреб ПАТ «Дубномолоко».

 

За результатами оцінки та порівняння тендерних пропозицій переможцем тендеру на закупівлю горіхів волоських визнано ТОВ "НАТСІ".

 

Висловлюємо вдячність за участь у тендері.

 

Техническая поддержка сайта